O BLOGU I WSPÓŁPRACY

[vc_row el_class=”contact-row” full_width=”” equal_height=”” vertical_center=”” enable_parallax=”” parallax_speed=”0.5″ mouse_scroll=””][vc_column width=”2/3″][vc_text_separator title=”” color=”chino” border_width=”10″][vc_empty_space][vc_column_text]

WSPÓŁPRACA:

. POSTY . RECENZJE . ARTYKUŁY . FOTOGRAFIA . PATRONAT . SZKOLENIA . WARSZTATY . PROMOCJE . KONKURSY .

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_text_separator title=”” color=”chino” border_width=”10″][vc_empty_space][vc_column_text]

O WILCZYCY I BLOGU:

Mam na imię Ewa. Jestem Sopocianką. Kiedy nie podróżuję z aparatem po Polsce, czy świecie, mieszkam i pracuję na stałe w Warszawie oraz właśnie w Sopocie.

A WILCZA GÓRA ?

Ona towarzyszyła mi od zawsze. Moi dziadkowie mieszkali w Wilczynie, w kol. wilczogóra.

A ja, kilkanaście lat temu wybudowałam z rodziną dom w Wilczej Górze pod Warszawą.

I tak  zostałam „Wilczycą”, którą tak pięknie opisuje w „Biegnącej z Wilkami” Clarissa Pinkola Estes. Autorka obrazuje kobietę, która żyjąc w zgodzie z samą sobą, ze swoim instynktem przypomina wilka. Jest silna, wytrzymała, piękna, świadoma siebie, życiodajna, energiczna, pewna siebie, wierna i prawdziwa. Patronuje wszystkim artystkom i myślicielkom. Tym, które poszukują i odnajdują, ponieważ ich praca wymaga inwencji twórczej, pochodzącej głównie z instynktownej natury.

Wilczyca to mój symbol troski o moją watahę, odpowiedzialności, konsekwencji, siły i wolności.

Symboliczna Wilcza Góra obrazuje moje podróże przez życie, zwykle pod górę. Na końcu  każdej z nich jest szczyt, na który zawsze muszę się wspiąć realizując swoje małe i duże życiowe cele.

Mam Wilczy apetyt na życie i uwielbiam nim inspirować innych. Również za pośrednictwem tego lifestylowego bloga, który piszę nieprzerwanie od 2011 roku.

Piszę o dobrym i dobrze zorganizowanym życiu, fotografii, moich podróżach i najważniejszych pasjach związanych z ogrodami i prowadzeniem domu. Udowadniam, że w każdej z nas drzemie Wilczyca i pomagam kobietom być najlepszą jej wersją.

Mój znak rozpoznawczy, to zbilansowane połączenie skomplikowanego świata ekonomii i zarządzania oraz artystycznej wrażliwości. Pracuję interdyscyplinarnie, łącząc prowadzenie firm z profesjonalną fotografią i sztuką. Dzięki temu moje życie jest kompletne i niezwykle ciekawe. Jeśli za coś się zabieram, to zawsze na 100 %. Jako ogromna entuzjastka życia, czerpię z otaczającego świata aby potem inspirować swoim Wilczym stylem życia. Największe pokłady szczęścia mam w sobie i każdego dnia staram się nim dzielić zgodnie z tym, co powiedział Albert Schweitzer:

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”. 

Fotografuję od ponad 20 lat. W ciągu kilku ostatnich, z ogromnej pasji zamieniła się ona w profesjonalne zajęcie. Pod Warszawą i w Sopocie prowadzę studia fotograficzne, w którym powstają wyjątkowe kadry portretowe. Kobiet, w ich wszystkich odsłonach, ich dzieci, rodzin, przyjaciół.  Zatrzymuję na papierze piękno i niezwykłe chwile.

Po godzinach tworzę reportaże, kadry wyjątkowej architektury, krajobrazów i pejzaże. Niezwykle fascynują mnie piękne wnętrza i design. Kocham podróże. Uwielbiam fotografować nocą, bo wtedy światło jest najpiękniejsze, a ja nieustannie poszukuję najpiękniejszego światła, wszędzie…

Od wielu lat należę do międzynarodowego stowarzyszenia profesjonalnych fotografów  (PGPA) oraz stowarzyszenia (GMG), które zrzeszają światowych twórców i artystów związanych z mediami zajmującymi się tematyką architektury, ogrodów i przyrody. Obie organizacje mają swoje siedziby w Anglii.

Dodatkowo projektuję i tworzę stylizacje fotografii produktowej. W tym zakresie, od 2016 roku współpracuję z firmą FISKARS.

A co ciekawego i wyjątkowego stworzymy razem ?

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_text_separator title=”” color=”chino” border_width=”10″][vc_empty_space][vc_column_text]

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:

[/vc_column_text][vc_empty_space][thb_gap height=”40″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1566465345369{background-color: #cec2ab !important;}”][vc_empty_space][thb_contentbox animation=”animation bottom-to-top” image=”69″ heading=”sochacka.ewa@gmail.com”][/thb_contentbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1566465357666{background-color: #cec2ab !important;}”][vc_empty_space][thb_contentbox animation=”animation bottom-to-top” image=”70″ heading=”+48 516 075 074″][/thb_contentbox][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space][vc_text_separator title=”” color=”chino” border_width=”10″][thb_gap height=”80″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Chętnie czytane

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_posts_slider count=”12″ interval=”3″ posttypes=”post”][vc_empty_space][vc_text_separator title=”” color=”chino” border_width=”10″][vc_empty_space][vc_wp_posts number=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]